מקלחונים פינתיים

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים בוחרים להתקין מקלחון בחדר האמבטיה שלהם, בשל שלל סיבות שונות: חיסכון במים, נוחות, חיסכון במקום, בטיחות (פחות מחליק מאמבטיה, למשל) ועוד. אחד מסוגי המקלחונים הפופולאריים ביותר הוא מקלחונים פינתיים. מהם מקלחונים פינתיים, מה היתרונות שלהם וכיצד הם יכולים להשתלב בקלות בכל חדר אמבטיה? לפניכם כל מה שצריך לדעת בנושא.

מהם מקלחונים פינתיים?
מקלחונים פינתיים – כשמם כן הם. מדובר במקלחונים המותקנים בפינת חדר האמבטיה ונתמכים על ידי הקירות שבפינה. מסיבה זו, למקלחונים אלה יהיו לרוב רק שתי דלתות (לעומת מקלחונים חזיתיים, שיורכבו משלוש ואף ארבע דלתות), כאשר שתי ה"דלתות" האחרות שסוגרות את המקלחון יהיו למעשה הקירות שבחדר האמבטיה.
מקלחונים פינתיים
מהם היתרונות של מקלחונים פינתיים?
למקלחונים פינתיים שלל יתרונות, אך היתרונות המשמעותיים ביותר של מקלחונים מסוג אלה הם נוחות וחיסכון במקום:
• נוחות – בשל העובדה שהמקלחון נתמך בחלקו בקיר, נחסכות מאיתנו פעולות התחזוקה של שתי הדלתות הנוספות (ניקיון ועוד). בנוסף, העובדה שהמקלחון יושב בפינת חדר האמבטיה לרוב מסייעת למקלחון להשתלב בקלות בחלל החדר מבלי להפריע לו.
• חיסכון במקום – בניגוד למקלחון חזיתי, למשל, מקלחונים פינתיים מאפשרים לנו לנצל היטב את חלל החדר ולהשתמש בו (במקרה הזה, בקירות הפינתיים) לצרכים הספציפיים שלנו. עניין זה מאפשר לנו לחסוך במקום, והופך את המקלחונים הפינתיים לאידיאליים עבור חדרי מקלחת קטנים או צפופים.

האם ניתן להזמין מקלחונים פינתיים גם במידות גדולות?
מקלחונים פינתיים ניתן לרכוש כמעט בכל מידה, ואין מניעה מרכישת מקלחון פינתי גם לחדרי אמבטיה גדולים במיוחד.

היכן ניתן לרכוש מקלחונים פינתיים?
תודות לפופולאריות הרבה של המקלחונים הפינתיים, כיום ניתן לרכוש מקלחון פינתי כמעט מכל חנות או חברה המוכרת מוצרים מסוג אלה. עם זאת, אם ברצונכם לרכוש מקלחון איכותי שיחזיק מעמד למשך שנים רבות וידרוש מכם פעולות תחזוקה מינימליות, רצוי לרכוש מקלחונים פינתיים אך ורק מחברה מקצועית ואמינה, המתמחה בייצור או במכירה של מקלחונים בכלל ומקלחונים מסוג אלה בפרט. עניין זה יבטיח כי תקבלו תמורה מלאה עבור כספכם ותוכלו ליהנות ממקלחון איכותי וטוב למשך שנים רבות.