מקלחונים מיוחדים

מקלחונים מיוחדים הם מקלחונים אשר מיוצרים לרוב בהתאמה אישית לצרכי הלקוח – הן בפן העיצובי והן בכל הנוגע למידת המקלחון. הייחודיות של המקלחון יכולה לבוא לידי ביטוי במראה שלו, בגודל שלו או במיקום שלו בחלל חדר האמבטיה. בכל מקרה, מדובר לרוב במקלחונים יפהפיים ויוקרתיים, המשדרגים אוטומטית כל חדר אמבטיה ומקפיצים אותו לרמה הבאה. לפניכם כל מה שצריך לדעת בנושא.

למה דווקא מקלחונים?
כיום כמעט שאין בית בו לא קיים מקלחון, ולא בכדי. למקלחונים שלל יתרונות משמעותיים על פני שיטות מקלחת אחרות, כאשר אלה הבולטים שבהם:
• בטיחות – מקלחון הוא כנראה שיטת המקלחת הבטיחותית ביותר, וזאת בשל העובדה שבניגוד לשיטות אחרות, כמו למשל אמבטיה, המקלחון אינו חלקלק לרוב. כמו כן, המקלחון מורכב מדלתות בהן נוכל להיעזר במידה ונחוש בסחרחורות או בחוסר יציבות.
• חיסכון במים – מקלחון אינו דורש כמות גדולה של מים, והוא מאפשר שליטה מלאה בכמות המים שאנו צורכים בעת המקלחת – זאת בניגוד לאמבטיה או ג'קוזי, הדורשים כמות גדולה של מים ואינם מאפשרים שליטה על כמות המים הנצרכת.
• חיסכון במקום – בניגוד לאמבטיה הפרוסה לרוחב, מקלחונים פרוסים לאורך. באופן זה, אנו יכולים לנצל את החלל שבחדר האמבטיה באופן יעיל יותר.
• נוחות – מקלחונים הם לרוב נוחים יותר, בעיקר תודות לעובדה שניתן להתקלח בעמידה. עניין זה מאפשר לנו להתפנק במקלחות ארוכות מחד, אך גם לעשות מקלחות זריזות ומהירות מאידך.
• תחושה נקייה יותר – מקלחונים לרוב נותנים תחושה נקייה יותר, שכן הם שוטפים מעלינו את הלכלוך (בניגוד לאמבטיה, למשל, בה אנו יושבים).
מקלחונים מיוחדים
היכן ניתן לרכוש מקלחונים מיוחדים?
בניגוד למקלחונים אחרים, כמו למשל מקלחונים פינתיים או חזיתיים, מקלחונים מיוחדים ניתן לרכוש בדרך כלל רק מחברות או מחנויות המתמחות בייצור או בייבוא של מקלחונים – שכן לרוב, מדובר במקלחונים העשויים חומרים מיוחדים, מקלחונים המותאמים אישית ללקוח מבחינת עיצוב או מידה ועוד. חשוב לזכור כי בעת רכישת מקלחונים בכלל ומקלחונים מיוחדים בפרט, יש לוודא כי אנו מתמודדים עם אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, המבינים היטב את הבקשה שלנו ויכולים לספק לנו מקלחונים איכותיים שיישמרו במשך שנים רבות.