מקלחונים לפי מידה

מקלחונים לפי מידה הם מקלחונים המיוצרים בהתאמה אישית, לפי המידות אותן ביקש הלקוח. אנשים רבים אינם מודעים לכך, אך ניתן להזמין מקלחונים לפי מידה רצויה, וכך למעשה להתאים את המקלחון באופן האידיאלי לחדר האמבטיה או לצרכים הספציפיים שלכם. לפניכם כל מה שצריך לדעת על מקלחונים לפי מידה, כך שתוכלו לשדרג את חווית המקלחת שלכם.

למה כדאי לרכוש מקלחונים לפי מידה?
חשוב להבין כי מידותיו של מקלחון סטנדרטי עומדות על 80*80 ס"מ, ועל אף שאנשים רבים ימצאו את המידות האלה מספקות, ישנם אנשים או משפחות שיעדיפו מקלחון גדול יותר בשל שלל סיבות שונות, ביניהן: תמיכה נוספת לאנשים מבוגרים, מיקום המקלחון ביחס לחדר האמבטיה, סוג הדלתות של המקלחון (דלתות הזזה לעומת דלתות חזיתיות נפתחות, למשל), רצון להתקלח במקלחון רחב יותר בשל פחד ממקומות סגורים וצפופים ועוד. הזמנת מקלחונים לפי מידה, מאפשרת לנו להתאים את המקלחון לצרכים ולרצונות הספציפיים שלנו, עניין המשדרג משמעותית את חוויית המקלחת ואף מאפשר לנו להפוך אותה לבטיחותית יותר במקרים מסוימים.
מקלחונים לפי מידה
הזמנת מקלחונים לפי מידה – כיצד זה נעשה?
טרם הזמנת המקלחון, חשוב מאוד להגדיר לעצמנו את הצרכים שלנו, להבין היכן נרצה שיותקן המקלחון וכן לחשוב על החומרים שמהם נרצה שיהיה עשוי. כל אלה יסייעו לנו להבין מה הגודל האידיאלי של המקלחון שנרצה להזמין. כדאי לקחת בחשבון שלמרות שלעיתים מקלחון ענק נראה כמו הבחירה האידיאלית והמפנקת ביותר, יש להתאים את גודל המקלחון לחדר האמבטיה, כך שלא נצופף את החלל יתר על המידה או נזמין מקלחון שעל אף גודלו המפנק, אינו מתאים בהכרח לצרכים שלנו ואינו משתלב היטב בחלל חדר האמבטיה.

כמה זה עולה?
מקלחונים לפי מידה בדרך כלל יעלו מעט יותר ממקלחונים סטנדרטיים רגילים, אך במקרים רבים, מדובר בהשקעה משתלמת שתשרת אתכם לשנים רבות – בייחוד כאשר אתם מזמינים את המקלחון מחברה מקצועית ואמינה, בעלת ניסיון רחב ועתיר שנים בייצור מקלחונים מסוג אלה. מחירם של מקלחונים לפי מידה משתנה ותלוי בעיקר בגודל המקלחון, בחומרים מהם יהיה עשוי, בסוג הדלתות ועוד.