מקלחונים חזיתיים

מקלחונים חזיתיים הם מקלחונים המורכבים משלוש או ארבע דלתות. בניגוד למקלחונים פינתיים, למשל, המקלחונים החזיתיים לרוב ימוקמו במרכז חדר האמבטיה או לפחות במיקום לא פינתי, וכמו כן יהיו בדרך כלל גדולים יותר. מקלחונים חזיתיים מיועדים לאנשים אשר מעוניינים ליצור מראה יותר יוקרתי בחדר האמבטיה שלהם, וכמו כן מעוניינים במקלחון מרווח יותר. לפניכם כל מה שצריך לדעת על מקלחונים חזיתיים.

מהם היתרונות של מקלחונים חזיתיים על פני אמבטיה?
לעיתים קרובות, אנשים בוחרים להתקין אמבטיה בחדר הרחצה שלהם אך ורק לצורך השלמת עיצוב החדר, או לחילופין – על מנת לגרום לו להיראות יוקרתי יותר. עם זאת, כיום קיימים מקלחונים יוקרתיים ויפהפיים, המשווים לחדר האמבטיה מראה יוקרתי ומלוטש. בנוסף, חשוב לזכור כי לבחירה באמבטיה על פני מקלחון יש מספר חסרונות:
• מחיר – בדרך כלל, מחירה של אמבטיה יהיה גבוה יותר ממחירו של מקלחון.
• בזבוז מים – בניגוד למקלחון, בו ניתן לפתוח ולסגור את הברז כאשר אנו לא זקוקים לזרימת מים, אמבטיה דורשת מאיתנו שימוש בכמות לא מבוטלת של מים – עניין העלול לגרום לבזבוז מיותר.
• בטיחות – בניגוד למקלחון, אמבטיה עשויה להיות מחליקה ולא בטיחותית, ובייחוד כאשר היא מכילה מים. עניין זה עלול להסתכם בנפילות ואף פציעות.
מקלחונים חזיתיים
מהם היתרונות של מקלחונים חזיתיים על פני מקלחונים אחרים?
לכל סוגי המקלחונים יש יתרונות שונים, ולכן, חשוב מאוד לדעת כיצד להתאים מקלחון באופן האידיאלי לחדר האמבטיה שלנו. בכל הנוגע למקלחונים חזיתיים, היתרונות המשמעותיים ביותר שלהם על פני מקלחונים אחרים הם המיקום, הגודל והמראה שלהם:
• מיקום – בניגוד למקלחונים פינתיים, למשל, את המקלחונים החזיתיים ניתן למקם בכל איזור בחדר האמבטיה – בצמוד לקיר, או אף עומדים בפני עצמם במרכז החלל.
• גודל – על אף שניתן לייצר כמעט כל מקלחון בכמעט כל גודל שנבחר, לרוב מקלחונים חזיתיים יהיו מקלחונים מרווחים יותר בהשוואה למקלחונים אחרים, בעיקר תודות לעובדה שהם לא מוגבלים למיקום מסוים.
• מראה – מקלחונים יוקרתיים לרוב ייראו יוקרתיים יותר, ובייחוד כאשר הם לא צמודים לקיר או לפינה של חדר האמבטיה. עניין זה מסייע בשדרוג מראה חדר האמבטיה משמעותית.