מקלחון

זה כבר זמן מה שמקלחונים נחשבים לפריט של חובה בכל בית, בעיקר תודות לעובדה שהם מספקים לנו פתרון נוח, קל ויעיל למקלחת, ומגיעים במגוון של סגנונות, גדלים, עיצובים ועוד. אז מדוע כדאי לרכוש מקלחון לחדר האמבטיה, כמה זה עולה ועל מה יש לתת את הדעת בעת הרכישה? לפניכם כל מה שצריך לדעת בנושא.

מדוע כדאי לרכוש מקלחון לחדר האמבטיה?
למקלחון שלל יתרונות, חלקם קשורים לחיסכון במקום, חלקם לעיצוב וחלקם לנוחות. להלן כמה מהיתרונות הבולטים ביותר של מקלחונים לחדר האמבטיה:
• חיסכון במקום – בניגוד לאופציות מקלחת אחרות, כמו למשל אמבטיה או ג'קוזי, מקלחון הוא חסכוני ביותר במקום, בעיקר תודות לעובדה שהוא נפרס לאורך ולא לרוחב. עניין זה מאפשר להתקין מקלחון גם בחדרי אמבטיה קטנטנים, וכך לפנות מקום לדברים אחרים – חשובים לא פחות.
• עיצוב והתאמה אישית – מקלחון יכול להשתלב בקלות בעיצוב כל חדר אמבטיה, שכן לרוב, הוא מגיע בעיצוב קלאסי וגנרי, אשר יתאים כמעט לכל בית. עם זאת, היתרון הבולט ביותר במקלחונים הוא שניתן להזמין אותם בשלל עיצובים שונים, וכן לייצר אותם בהתאמה אישית (הן את העיצוב והן את המקלחון עצמו – גודל, סגנון וכדומה) לפי דרישת הלקוח. עניין זה מאפשר להתאים את המקלחון באופן אידיאלי לחדר האמבטיה.
מקלחון
כמה עולה מקלחון והאם הוא יקר יותר מאמבטיה?
מחירם של מקלחונים משתנה מאוד, ותלוי בסוג המקלחון שאנו מעוניינים בו, החומרים מהם הוא עשוי, העיצוב ועוד. עם זאת, בדרך כלל, מחירו של מקלחון יהיה זול יותר ממחיר אמבטיה.

על מה יש לתת את הדעת בעת רכישת מקלחון?
בעת רכישת מקלחון יש לתת את הדעת על מגוון של דברים, ביניהם עיצוב המקלחון, החומרים ממנו הוא עשוי ועוד. עם זאת, העניין העיקרי והחשוב ביותר שיש לתת עליו את הדעת הוא הגודל של המקלחון. חשוב להבין כי מקלחון קטן בחדר אמבטיה ענק עלול להיראות מעט מגוחך ולהותיר אותנו עם מראה חדר "ריק". לעומת זאת, מקלחון גדול מדיי בחדר אמבטיה קטן עלול להשתלט על החלל, מבלי להותיר לנו מקום לדברים אחרים, חשובים לא פחות. מסיבה זו, טרם רכישת המקלחון, חשוב לתכנן היטב איפה תרצו להתקין אותו בחדר האמבטיה, כך שהמקלחון יתאים באופן הטוב ביותר לגודל החדר ולצרכים שלכם.