חמת מקלחונים

חמת מקלחונים היא חברה העוסקת בייצור ומכירה של מקלחונים ומוצרים לחדר האמבטיה. החברה הינה חברה מקצועית וותיקה בתחום, המספקת ללקוחותיה מקלחונים ברמה גבוהה, וכמו כן מלווה את הלקוחות משלב ההזמנה ועד לשלב הסופי של קבלת המקלחון והתקנתו בבית. החברה מספקת שירותי ייעוץ לצרכן, וכמו כן מדידות בביתו, התקנה מקצועית ואחריות מקיפה, כך שבעת רכישת מקלחון של חמת מקלחונים, תוכלו להיות רגועים ולדעת שאתם בידיים טובות ומקצועיות, ושתקבלו תמורה מלאה עבור כספכם. להלן כמה מסוגי המקלחונים הקיימים בחמת מקלחונים.

מקלחונים פינתיים
מקלחונים פינתיים הם ככל הנראה סוגי המקלחונים הפופולאריים ביותר. מדובר במקלחונים המכילים לרוב שתי דלתות בלבד, כאשר שאר המקלחון למעשה "נשען" על פינת חדר האמבטיה – אשר "סוגרת אותו". מקלחונים אלה נחשבים לפרקטיים במיוחד תודות לחיסכון שלהם במקום. לכן, מקלחונים פינתיים לרוב יתאימו לחדרי אמבטיה קטנים יותר (אם כי ניתן להתאים אותם לכל חדר אמבטיה וניתן להזמין אותם בגדלים שונים).
מקלחונים פינתיים
מקלחונים חזיתיים
מקלחונים חזיתיים הם מקלחונים המורכבים משלוש או ארבע דלתות, ובניגוד למקלחונים הפינתיים, אינם ממוקמים בצמוד לקיר בדרך כלל (אם כי ניתן להצמיד גם אותם לקיר או לפינה של חדר האמבטיה). לרוב, מקלחונים אלה ייראו יוקרתיים יותר, וכמו כן יהיו מרווחים יותר. מקלחונים חזיתיים לרוב יתאימו לחדרי אמבטיה גדולים ומרווחים יותר.

מקלחונים לפי מידה
מקלחונים לפי מידה הם מקלחונים המיוצרים לרוב לפי דרישת הלקוח והעדפותיו. מקלחונים כאלה רצוי לרכוש רק לאחר "תחקיר" מסוים, שבמסגרתו נבדוק מה גודל חדר המקלחת שלנו, היכן נרצה שהמקלחון יעמוד, כמה מקום בדיוק נרצה להקדיש למקלחון ועוד. מומלץ להזמין מקלחונים לפי מידה רק לאחר בירור כל הפרמטרים האלה ועוד, וזאת על מנת למנוע מצב בו המקלחון לא יתאים לחדר האמבטיה.

מקלחונים מיוחדים
מקלחונים מיוחדים עשויים גם הם בדרך כלל על פי התאמה אישית ודרישת הלקוח. לרוב, מדובר במקלחונים העשויים חומרים מיוחדים או מקלחונים בעיצוב או בגודל מיוחד, בהתאם לבקשות הלקוח והצרכים האינדבידואליים שלו. הזמנת מקלחונים מיוחדים מאפשרת את התאמת המקלחון באופן האידיאלי לחדר האמבטיה של הלקוח מכל הבחינות – גודל, עיצוב, חומרים ועוד.